Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сальник вторичного вала механическая коробка (40x55x8) BMW 23121205340 CORTECO 40558 242.993 ELRING 12651 FEBI 50-300693-10 GOETZE 1432100300 JP 20912651 SWAG 81-35286-00 REINZ
|
Деталі TecDoc |
|
|---|---|
| Висота 1 [мм] | 8.0 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 55.0 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 40.0 |
| Матеріал | NBR (нітрил-бутадієновий каучук) |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Производитель | Corteco |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 23121205340 |
| Состояние | Новое |
| Внутренний диаметр | 40 мм |
| Внешний диаметр | 55 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Совместимость с моделью | 5-Series |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | BMW |
| Модель | 3-Series |
| Совместимость с: | BMW 3 (E21) 1975-1984, BMW 5 (E12) 1972-1981, Alpina C1 (E30) 1983-1988, BMW 5 (E34) 1987-1995, BMW 7 (E32) 1986-1994 |



