Сальник 54мм 35мм 10мм AUDI 2.0 LT 2.0 PORSCHE 048 115 147
|
Деталі TecDoc |
|
|---|---|
| Внутрішній діаметр [мм] | 35.0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 54.0 |
| Висота [мм] | 10.0 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | ASW |
| Тип нарізання | Права нарізь |
| Матеріал | ACM (поліакриловий каучук) |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
Обозначение;Обозначение;Обозначение;Год выпуска;кВт;Лошадиные силы;куб. см
AUDI;100 (43, C2);2.0;06.1976-08.1978;85;115;1984
AUDI;100 Avant (43, C2);2.0;08.1977-07.1980;85;115;1984
PORSCHE;924;2.0;11.1975-08.1989;92;125;1984
PORSCHE;924;2.0 Turbo;11.1978-06.1980;125;170;1984
PORSCHE;924;2.0 Turbo;06.1980-10.1986;130;177;1984
PORSCHE;924;2.0 Carrera GT;06.1980-10.1986;154;209;1984
VW;LT 28-35 I c бортовой платформой/ходовая часть (281-363);2.0;04.1975-09.1983;55;75;1984
VW;LT 28-35 I Фургон (281-363);2.0;04.1975-09.1983;55;75;1984
VW;LT 28-35 I автобус (281-363);2.0;04.1975-09.1983;55;75;1984
VW;LT 40-55 I c бортовой платформой/ходовая часть (293-909);2.0;04.1975-09.1983;55;75;1984
VW;LT 40-55 I Фургон (291-512);2.0;04.1975-09.1983;55;75;1984
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Audi, Porsche |
| Совместимость с моделью | LT28 |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Объем двигателя | 2000 куб. см |
| Производитель | Corteco |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 048115147 |
| Состояние | Новое |
| Внутренний диаметр | 35 мм |
| Внешний диаметр | 54 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| VOLKSWAGEN | LT 1 |
| Марка | Audi |
| Модель | 100 |
| Совместимость с: | Audi 100 (44 44Q C3) 1982-1991, Volkswagen LT 28-35 I (281-363) 1975-1996, Porsche 911 1963-1990 |


